Perlage

VENETO to rejon w którym znajduje się pierwsza winnica „PERLAGE” na obszarze Conegliano Valdobbiadene. Winnica, która ponad 30 lat temu rozpoczęła produkcję wina ORGANIC BIO Prosecco. 

Perlage, to wina produkowane tylko w oparciu o produkty naturalne, z ograniczeniem siarczynów. Charakteryzujące się równowagą między kolorem, smakiem jakości i aromatem tradycji. Marka Perlage jest synonimem elegancji i dobrej jakości win organicznych. 

Misją marki zawsze było łączenie poszanowania tradycji z wyzwaniami przyszłości – podążając ścieżką wyznaczoną przez ludzi, doświadczenia, pracę badawczą i działanie twórcze. To właśnie dzięki harmonii pomiędzy tymi czynnikami, Perlage odtworzyło swoje wina organiczne. 

INNOWACJE PERLAGE: nie korzysta z nawozów chemicznych, pestycydów, herbicydów; wykorzystuje produkty naturalne; ogranicza użycie siarczynów; wprowadza recykling; wykorzystuje baterie słoneczne do ogrzewania wody. Winnica Perlage zapewnia kolor czystości, zapach tradycji i smak jakości, łącząc tym samym poszanowanie dla środowiska i otaczającego krajobrazu. 

Spumante Millesimato – to wino musujące otrzymywane z winogron z jednego rocznika, produkowane co najmniej z 85 % winogron zebranych w tym samym roku.